Laboratorium Mykologiczne

Anna Kudła we Wrocławiu

Sprawdź dlaczego nasze Laboratorium Mykologiczne jest wyjątkowe.

NASZE LABORATORIUM TO PRACOWNICY KTÓRZY TWORZĄ JE Z PASJI DO DIAGNOSTYKI.

Wiedzę i umiejętności pracownicy nabyli między innymi w Klinice Dermatologii, Wenerologii oraz Alergologii Akademii Medycznej we Wrocławiu, gdzie poprzez kilkuletnią pracę w bezpośrednim kontakcie z lekarzami nauczyli się przeprowadzać często skomplikowaną diagnostykę trudnych klinicznie przypadków. Oprócz wykonywania czynności laboratoryjnych diagności podnoszą swoje kwalifikacje i poszerzają dotychczas zdobytą wiedzę poprzez uczestnictwo w konferencjach naukowych i kursach szkoleniowych.

Pracownicy Laboratorium Mykologicznego Anna Kudła zostali fachowo przeszkoleni aby dokonywać wyboru odpowiedniego materiału klinicznego, oraz zgodnie z zasadami aseptyki pobierać próbki do badań, stosując odpowiednie testy diagnostyczne w celu przeprowadzenia identyfikacji gatunku patogenu.

Nasz zespół

laboratorium mykologiczne wrocław anna kudła

Anna Kudła

Właścicielka
mgr analityki medycznej
Diagnosta Laboratoryjny
anna.kudla@labmyk.pl

Nazywam się Anna Kudła, jestem absolwentem Akademii Medycznej, Wydziału Farmaceutycznego, kierunku Analityka Medyczna we Wrocławiu.

Od kilkunastu lat zajmuję się diagnostyką mykologiczną oraz mikrobiologiczną w Laboratorium Mykologicznym Anna Kudła, którego jestem właścicielem. Wiedzę i umiejętności nabyłam między innymi w Klinice Dermatologii, Wenerologii oraz Alergologii Akademii Medycznej we Wrocławiu, gdzie poprzez kilkuletnią pracę w bezpośrednim kontakcie ze specjalistami nauczyłam się przeprowadzać często skomplikowaną diagnostykę trudnych klinicznie przypadków. Oprócz wykonywania czynności diagnostycznych podnoszę swoje kwalifikacje i poszerzam dotychczas zdobytą wiedzę poprzez systematyczne uczestnictwo w konferencjach naukowych i kursach szkoleniowych.

Laboratorium mykologiczne wrocław Agata

Agata Chalasiewicz

Kierownik Laboratorium
mgr biologii
diagnosta laboratoryjny
specjalista mikrobiologii medycznej

Hanna Osieka Laboratorium mykologiczne Wrocław

Hanna Osieka

mgr chemii klinicznej
Diagnosta Laboratoryjny

Wioletta bartczak laboratorium mykologiczne wrocław

Wioletta Bartczak

mgr biotechnologii

Dlaczego warto nas wybrać?

 1. Wieloletnie doświadczenie

  Badaniami laboratoryjnymi zajmujemy się już 12 lat!

 2. Wyniki już po 1 dniu

  Wstępne wyniki możesz uzyskać już następnego dnia po pobraniu materiału - dotyczy badania mikroskopowego.

 3. Wyniki online

  Tylko jedna wizyta i nic więcej. Po pobraniu materiału Twój wynik będzie dostępny on-line i sprawdzisz go wygodnie w domu.

Anna Kudła - Doświadczenie zawodowe

Doświadcznie, które zdobywałam latami teraz wykorzystuje w codziennej pracy, dbając o rzetelność prowadzonych badań. Moje doświadczenie zdobywałam między innymi:

 • Asystent diagnosta laboratoryjny w laboratorium analitycznym doświadczenie w pracowni analityki ogólnej, morfologii pobierania materiału, mikrobiologii oraz czynności administracyjnych,
 • Laboratorium Mykologiczne MYKOLAB s.c.
  Współwłaściciel laboratorium oraz diagnosta laboratoryjny – wykonaywanie czynności diagnostycznych
 • Asystent diagnosta laboratoryjny w pracowni mikologii i immunologii w Katedrze i Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Akademii Medycznej we Wrocławiu,
 • Młodszy Asystent diagnosta laboratoryjny w Polskiej Akademii Nauk w Instytucie Immunologii i Terapii Doświadczalnej oraz w Dolnośląskim Centrum Transplantacji Komórkowych z krajowym Bankiem Dawców Szpiku we Wrocławiu,

Opinie pacjentów

 • Pani Ania jest niezywkle ciepłą i kompetentną osobą. Materiał pobrany szybko i całkowicie BEZBOLEŚNIE. Bardzo polecam!

  Anna Żyto
 • Współpraca z laboratorium mykologicznym Anna Kudla to ogromna przyjemność i wysoki profesjonalizm. Sympatyczna i miła atmosfera, a przede wszystkim fachowe podejście pani Ani, sprawia że każdy pacjent czuje się kompetentnie obsłużony i co najważniejsze, chętnie wraca po kolejna poradę. Serdecznie polecam to laboratorium , dla którego bardzo ważne jest zdobycie zaufania pacjenta oraz wydanie poprawnego diagnostycznie wyniku laboratoryjnego. Zapraszam do kontaktu!

  Agnieszka Bobrowska
 • Wspaniała współpraca, usługi świadczone na najwyższym poziomie w miłej atmosferze. Polecam serdecznie 😊😊

  NINA KŁAPUT